Susisiekite su mumis +370 646 64507

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Gerbiami Klientai, Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.

Dora

Sveiki gal kas esate dirbę Olandijoje prie duonos kepinių fabrike. Ar verta važiuoti kokios pragyvenimo sąlygos.

Jogilė

Dirbau prekių surinkime. Pats darbas nebuvo sudėtingas, tikrai patiko ir daug valandų leido dirbti, bet darbų vadovė buvo lenkė tai ji labiausiai visus užkniso. Bet neskaitant to, negaliu kažko labai jau blogo pasakyti apie agentūrą

Domas

Labai gera agentura, uzmokestis buvo net didesnis nei buvo kalbama telefonu! Tik pats apgyvendinimas prastas buvo, nors iš kitos pusės pats ir neieškojau kito :D

Simonas

Man rekomendavo jūsų agentūra norėčiau isidarbinti

nOJUS

Labai gera agent8ra

Lina

Labas Kobra, aš planuoju važiuoti ir esu buvusi,parašyk el.paštą savo parašysiu kaip kas. Šiaip firma patikima. Dirbau ir dirbsiu Olandijoj.

KOBRA

Sveiki ar kas šiemet jau vyko per šią firmą, kurioj šaly normaliau darbintis būtų ir geresnės sąlygos. O gal kas planuojate dar vykti būtų smagu sužinoti kažką daugiau. ????

Auguste

Normaliai

Julita

Važiuoju pas draugu, jie ten nemažai dirbę tai ir aš varau. Tikiuosi viskas ok bus

Antanas

Sveiki, domina šis darbo pasiūlymas. Norėčiau įsidarbinti kartu su draugu.

Gintautas

Kas gerai: darbina su vietine sutartimi olandiška ir gauni ju olandiška draudimą. Gauni darbą, stogą virš galvos ir mašiną. Gali isvykt labai greit, jeigu viska uzispildai - paskambinau ir poryt jau dirbau. Kas ne taip gerai: norint užsidirbt geresnę sumą, turi dirbt naktinėm pamainom ir gaut viršvalandžių. Kitaip sėdėsi su 330euriukais ir nosį krapštysi. Dar girdėjau kad apgyvendinimas nėra pasaka, tuose būstuose gali gyvent ne vien lietuviai ir lenkai/serbai/rumunai/turkai ir kt. nors man asmeniškai jie net geriau nei patys lietuviai. Ai, kas dar aktualu- šitą agentūra neima pinigų. Gal kam padejau. Jeigu kyla klausimu - rasykit, atsakysiu.

Yra

Gal yra važiuojančių su šia įmone birželio mėnesį ?

ne tau zinot

aik, net negaisk laiko ka jai kalbos nemoku tai ka blogas zmogus esu??? atcigauk tu

Nežinoma

Sveiki. Su drauge planuojam važiuoti dirbti į ūkį šiltnamyje ir dar atlikti pakavimo darbus. Sakykite ar turite kažkas šioje darbo srityje patirties?

Eimantas

Gegužės 28d su draųge važiuojam į Olandiją žemės ūki gal kas norėtu prisijungti?

Žana

Tik pačios geriausios rekomendacijos. Ačiū Jums labai!!!!

Naujienos

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.