Susisiekite su mumis +370 646 64507

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Gerbiami Klientai, Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.

Lukas

Rekomendacija

Solveiga

Raminta kur planuojate vykti?

Danguole

Neprijimdineja zmoniu nes be anglu k o zmones nori lb dirbti

Raminta

Sveiki planuoju vykti į užsienį padirbėti , bent iki vasaros , gal atsirastų mergina kuri noretu vykti kartu? Vistiek smagiau nei vienai.

Karina

Sveiki, planuoju važiuoti viena, gal kas taip pat planuojate ? Ieškau draugijos ????

Alesa

Sveiki, gal kas nors važiavote į Olandijos sūrio fabriką? Važiuotume su mano vaikinu, todėl įdomu ar dirbti statys kartu ar vistiek būsime toli nuo viens kito? Ar sunkus darbas ir ar verta bandyti važiuoti ten...Bei dėl temperatūros įdomu ką turėtumėte pasakyti, nekilo kokių sveikatos problemų? Priimu visą info! Ačiū.

Stanislovas

Sveiki, gal kas dirbote per šią agentūrą Olandijoje drabužių sandėlyje, ir turite ką nors apie tai papasakoti. Jei galite susisiekite su manimi per šį gmailą " *****@gmail.com".

Juozas

Sveiki , noreciau paklausti , koki procenta pasiema si firma nuo algos?

Linute

Dirbau. Moka kažkur apie 350 e i savaite dirbi fabrike duonuos jeigu ten dirbi iki 40 valandų. Draugas dirbo daugiau ir naktinem, tai gaudavo 500+

Dora

Sveiki gal kas esate dirbę Olandijoje prie duonos kepinių fabrike. Ar verta važiuoti kokios pragyvenimo sąlygos.

Jogilė

Dirbau prekių surinkime. Pats darbas nebuvo sudėtingas, tikrai patiko ir daug valandų leido dirbti, bet darbų vadovė buvo lenkė tai ji labiausiai visus užkniso. Bet neskaitant to, negaliu kažko labai jau blogo pasakyti apie agentūrą

Domas

Labai gera agentura, uzmokestis buvo net didesnis nei buvo kalbama telefonu! Tik pats apgyvendinimas prastas buvo, nors iš kitos pusės pats ir neieškojau kito :D

Simonas

Man rekomendavo jūsų agentūra norėčiau isidarbinti

nOJUS

Labai gera agent8ra

Lina

Labas Kobra, aš planuoju važiuoti ir esu buvusi,parašyk el.paštą savo parašysiu kaip kas. Šiaip firma patikima. Dirbau ir dirbsiu Olandijoj.

KOBRA

Sveiki ar kas šiemet jau vyko per šią firmą, kurioj šaly normaliau darbintis būtų ir geresnės sąlygos. O gal kas planuojate dar vykti būtų smagu sužinoti kažką daugiau. ????

Naujienos

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.