Susisiekite su mumis +370 646 64507

Klientų atsiliepimai 2 psl.

Palikite atsiliepimą

Gerbiami Klientai, Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.

Augustas

Patikima agentūra. Galit drąsiai važiuot, neapgaus ir pasiūlys darbą. Nereikia but čia Lietuvoj birzoj but prisirasius

Vytaute

Labas, gal kuri mergina norėtų kartu varyt užsidirbt į Olandiją nuo gruodžio?:) dviese smagiau būtų

Marius

Vasarą dirbau prie pomidoru, šiltnamiuose. Tai iškart sakau kad karšta buvo bet pinigai geri, šiltnamiai normaliai pastatyti, mechanikos daug tai ne taip kaip Lietuvoj čia pas mus

Raimonda

Katik grįžau į Lietuvą, vasarą dirbau Olandijoje. Išvykom su drauge kažkur gegužes gale, varem į sandėlius dirbt. Pinigų užsidirbom, nes nekeliavom beveik nkr, norėjom daugiau pinigų parsivežti studijom. Tai rekomenduočiau vasarai vykt kuo anksčiau, nes paskui priima labai daug mokesleiviu, studentų ir darbų geresnių negausit. Šiaip rekomenduoju agentūrą, mokesčių jokių neiimė, pasiūlymus gavom el paštu, dokus irgi susipildem internetu

Anonimas anonimui

Tai geriau 700 mėnesį knistis Lietuvoje. Be to 500 į sav čia mažiausia stafke.

Giedrius

Sveiki,planuoju važiuot kas kartu?

Anonimiškai

Tik per šią agentūra darbintis!!!!!!!!!

Anonimas

patys ir dirbkit uz tuos 500euru savaitei neabsimoka koksai skirtumas

Edgaras

Kas noretu vaziuoti liepos gale padirbeti?

Dalia

Niekas manes neprijeme tiktaj sita agentura. Kitos sake kad reike stovet birzoj, o sitiem nereike. Minusas tik kad pas juos reike kalbos bet vazevau su sunum sake geraj

Austėja

Prisidėsiu ir aš prie gerų atsiliepimų! Labai norėjau išvykti į Nyderlandus ir įsidarbinti, tad ši agentura labai padėjo. Ypač dėkoju vadybininkei Dovilei už pagalbą ir išsamią informaciją pokalbio metu. Jeigu kas planuojate vykti-tikrai rekomenduoju!

agne

patikima.pinigu neema

Igne

Pries pora sav atvažiavau dirbti tai kol kas viskas gerai. Pasitiko, apgyvendino. Gyvenu kartu name su lenkų pora ir bulgaru. Kol kas gerai viskas. Ką sgwrai tai kad agentūra greit dokumentus visus sutvarkė

Jogaila

Praeitais metai važiavau, nusiskundimų neturiu. Šiais metais važiuoju vėl. Renkuosi visada darbus sandėliuose, ten dirbęs sau, tai žinau kaip kas

Deivydas

Sveiki,gal kas planuoja važiuoti i užsieni ? Bei ieško draugijos ? Norečiau susirasti žmogu ar kelis kur kartu galetume vykti padirbeti i užsieni. ;)

Tomas

Sveiki planuoju važiuoti vienas gal kas kartu nori man 24metai

As

Sveikos panos gal kuri noretu vaziuot i olandija kaip pora ?

Ei

Normaliai viskas jei netingi gausi darbo visur

Aldona

primkit atgal dipti labai prasau jusu.iviko nesuspratimas noriu ir vel dirpti pas mus labai prasau primkit mane

Raminta

Sveiki, planuoju vykti per šia agentūra padirbėti , jei atsirastų mergina norinti vykti kartu susisiekite su manim , palieku tel nr 86370966 , dviems smagiau ir drąsiau nei vienai, o ir apgyvendintų bent jau kartu ????

Ignas

Praeitas metais vykom dirbti i geles, vaziao komapnija musu, gal 5 ar 6 buvom. Norejom vazziuot i sandelius dirbt, bet mes nalabai kaba mokejom tai pasiule geles. pradirbom iki vasaros, bustas ir algos atitiko ka pasakojo. tik jeigu turit klausimu is kart ir klauskit ju, paaiskins viska

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Naujienos

Didėja minimalus atlyginimas Olandijoje!

Nuo 2024-01-01 pakilo minimalus atlyginimas dirbantiems Olandijoje, daugiau nei 10%!

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose populiariausias darbas tarp žmonių, kurie nemoka užsienio kalbos, bet nori dirbti užsienyje.

​Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose - viena populiariausių pozicijų nekvalifikuotiems darbuotojams.

Nuo balandžio mėnesio Anglijoje didėja minimalus atlyginimas!

Darbas Anglijoje vis dar aktualus daugeliui žmonių, norinčių dirbi užsienyje. Populiariausi pasirinkimai - darbas sandėliuose, darbas fabrikuose bei darbas žemės ūkyje Anglijoje.

Vokietijoje kyla minimalus darbo užmokestis

Darbas Vokietijoje - viena populiariausių emigrantų darbo šalis. Darbas fabrikuose, darbas sandėliuose, darbas žemės ūkyje, tai darbai, kurie yra dažniausiai dirbami emigrantų iš įvairių šalių.

​10 prasčiausiai apmokamų vietovių Anglijoje

Šiame straipsnyje atskleisime mažiausiai apmokamas vietoves Anglijoje.

Eksperimentas: kokia pragyvenimo kaina Londone

​Daugumai, kuriems neteko nuvykti į Londoną yra nežinoma, kiek gi ten kainuoja pragyvenimas? Šiame straipsnyje mes atskleisime, kokia yra susidariusi situacija. Buvo vykdomas eksperimentas dvi savaites, kurio metu pirmąją savaitę buvo perkama viskas, ko tik norėjosi, o antrąją - šiek tiek taupant.

Tai, kas yra svarbu

Šis straipsnis padės lengviau pažinti mūsų įdarbinimo agentūrą.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.