Susisiekite su mumis +370 646 64507

Klientų atsiliepimai

Palikite atsiliepimą

Gerbiami Klientai, Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.

As

Sveikos panos gal kuri noretu vaziuot i olandija kaip pora ?

Ei

Normaliai viskas jei netingi gausi darbo visur

Aldona

primkit atgal dipti labai prasau jusu.iviko nesuspratimas noriu ir vel dirpti pas mus labai prasau primkit mane

Raminta

Sveiki, planuoju vykti per šia agentūra padirbėti , jei atsirastų mergina norinti vykti kartu susisiekite su manim , palieku tel nr 86370966 , dviems smagiau ir drąsiau nei vienai, o ir apgyvendintų bent jau kartu ????

Ignas

Praeitas metais vykom dirbti i geles, vaziao komapnija musu, gal 5 ar 6 buvom. Norejom vazziuot i sandelius dirbt, bet mes nalabai kaba mokejom tai pasiule geles. pradirbom iki vasaros, bustas ir algos atitiko ka pasakojo. tik jeigu turit klausimu is kart ir klauskit ju, paaiskins viska

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Rytis

Vasara vaziavau su broliu ir jo suzadetine i drabuziu sandeli Helihansen. Tai rekomenduoju, liuks viskas. ir pakeliavom ir padirbom

Lukas

Rekomendacija

Solveiga

Raminta kur planuojate vykti?

Danguole

Neprijimdineja zmoniu nes be anglu k o zmones nori lb dirbti

Raminta

Sveiki planuoju vykti į užsienį padirbėti , bent iki vasaros , gal atsirastų mergina kuri noretu vykti kartu? Vistiek smagiau nei vienai.

Karina

Sveiki, planuoju važiuoti viena, gal kas taip pat planuojate ? Ieškau draugijos ????

Alesa

Sveiki, gal kas nors važiavote į Olandijos sūrio fabriką? Važiuotume su mano vaikinu, todėl įdomu ar dirbti statys kartu ar vistiek būsime toli nuo viens kito? Ar sunkus darbas ir ar verta bandyti važiuoti ten...Bei dėl temperatūros įdomu ką turėtumėte pasakyti, nekilo kokių sveikatos problemų? Priimu visą info! Ačiū.

Stanislovas

Sveiki, gal kas dirbote per šią agentūrą Olandijoje drabužių sandėlyje, ir turite ką nors apie tai papasakoti. Jei galite susisiekite su manimi per šį gmailą " *****@gmail.com".

Juozas

Sveiki , noreciau paklausti , koki procenta pasiema si firma nuo algos?

Linute

Dirbau. Moka kažkur apie 350 e i savaite dirbi fabrike duonuos jeigu ten dirbi iki 40 valandų. Draugas dirbo daugiau ir naktinem, tai gaudavo 500+

Naujienos

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.