Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Vokietijoje 2 psl.

Kroviko darbas Vokietijoje

Kroviko darbas Vokietijoje

Ieškomi jūrinių konteinerių krovėjai, darbui Vokietijoje. Mokamas 9,49 EUR/h atlyginimas, apgyvendinama dviviečiuose kambariuose.

Darbas medicinos darbuotojams Vokietijoje

Darbas medicinos darbuotojams Vokietijoje

Darbas slaugos specialistams, seselėms ir slaugėms, Vokietijos ligoninėse ir klinikose. Vokiečių kalba yra būtina. Atlyginimas nuo 1000 iki 2000 eurų.

Naujienos

Didėja minimalus atlyginimas Olandijoje!

Nuo 2024-01-01 pakilo minimalus atlyginimas dirbantiems Olandijoje, daugiau nei 10%!

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose populiariausias darbas tarp žmonių, kurie nemoka užsienio kalbos, bet nori dirbti užsienyje.

​Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose - viena populiariausių pozicijų nekvalifikuotiems darbuotojams.

Nuo balandžio mėnesio Anglijoje didėja minimalus atlyginimas!

Darbas Anglijoje vis dar aktualus daugeliui žmonių, norinčių dirbi užsienyje. Populiariausi pasirinkimai - darbas sandėliuose, darbas fabrikuose bei darbas žemės ūkyje Anglijoje.

Vokietijoje kyla minimalus darbo užmokestis

Darbas Vokietijoje - viena populiariausių emigrantų darbo šalis. Darbas fabrikuose, darbas sandėliuose, darbas žemės ūkyje, tai darbai, kurie yra dažniausiai dirbami emigrantų iš įvairių šalių.

​10 prasčiausiai apmokamų vietovių Anglijoje

Šiame straipsnyje atskleisime mažiausiai apmokamas vietoves Anglijoje.

Eksperimentas: kokia pragyvenimo kaina Londone

​Daugumai, kuriems neteko nuvykti į Londoną yra nežinoma, kiek gi ten kainuoja pragyvenimas? Šiame straipsnyje mes atskleisime, kokia yra susidariusi situacija. Buvo vykdomas eksperimentas dvi savaites, kurio metu pirmąją savaitę buvo perkama viskas, ko tik norėjosi, o antrąją - šiek tiek taupant.

Tai, kas yra svarbu

Šis straipsnis padės lengviau pažinti mūsų įdarbinimo agentūrą.

Klientų atsiliepimai

Neda

Grizau po vasaros darbu. Dirbau olandijoj, salotu fabrike, parsiveziau 4tukst. Skaitau normalei. Aisku dirbau ir nosies nekrapsciau

Raimonda

Su drauge zadam isvykti 30 d. Dirbsime siltnamiuose Bostone. Gal yra kurie irgi ten pat vaziuoja?

Urte

Sveiki, gal kokia mergina 17-20m. planuoja vykti dirbti nuo birželio? Nesinori vykti vienai, tad gal rasiu kompanijos

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Darbas Vokietijoje

Vokietija - yra dažnas lietuvių pasirinkimas norint dirbti svetur. Vokietijoje daugėja imigrantų, kuriems aktualus darbas ir gyvenimas užsienyje. Daugelį jų domina ne tik trumpalaikiai, sezoniniai darbai, bet ir nuolatiniai darbai Vokietijoje. Norint įsitvirtinti Vokietijoje, dažnas lietuvis renkasi įvairius darbus sandėliuose, fabrikuose ar žemės ūkyje. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – darbas sandėliuose Vokietijoje.

Darbas Vokietijoje, dažniausiai būna kvalifikuotas arba nekvalifikuotas. Nekvalifikuotas darbas Vokietijoje labiausiai vilioja tuos žmones, kurie nemoka užsienio kalbų. Darbai fabrikuose, sandėliuose, žemės ūkiuose – gali būti trumpalaikiai arba ilgalaikiai darbai užsienyje. Darbai Vokietijoje – populiariausias pasirinkimas vyresnio amžiaus vyrų ir moterų tarpe.

Darbas Vokietijoje sandėliuose domina tuos žmones, kuriems patinka dinamiškas darbas, kuriame vis keičiasi aplinka, darbo užduotys. Dažniausiai darbas sandėliuose domina tuos, kurie jau nepirmą kartą dirba Vokietijoje ar nori pakeisti darbo aplinką. Nors vyrai ir moterys drąsiai renkasi darbą sandėliuose užsienyje, daugiausia norinčių dirbti sandėliuose Vokietijoje – vyrai. Populiariausi darbo pasiūlymai Vokietijoje sandėliuose, mūsų tinklalapyje – Darbas sauso maisto sandėliuose, darbas vaisių ir daržovių sandėliuose, taros rūšiavimo sandėliuose Vokietijoje. Dažniausiai siūlomos prekių surinkėjo pozicijos, krovimo ir pakrovimo darbai, paruoštų prekių tikrinimas ir kiti darbai sandėliuose.

Darbas fabrikuose Vokietijoje – darbas prie linijos, pakavimas, rūšiavimas, etikečių klijavimas. Vokietijoje darbas fabrikuose nėra sudėtingas, tad jis dažniausiai aktualiausias būna poroms ir moterims. Fabrikai būna įvairių vaisių, daržovių, gėlių, pusfabrikačių. Bene visiems, kurie nori dirbti Vokietijoje, yra svarbu, kad darbas būtų su apgyvendinimu ir be užsienio kalbos.

Darbas žemės ūkyje Vokietijoje – tai darbas šiltnamiuose arba laukuose. Darbai žemės ūkyje sezoniniai, tinkami dirbti vasaros sezonui. Darbas be užsienio kalbos, su apgyvendinimu, tinkamas vyrams ir moterims, poroms ir draugams. Darbas įvairiuose laukuose: vaisių, daržovių, gėlių, grybų, uogų, salotų ir kituose. Darbas užsienyje, ypač vasaros sezonui įsibėgėjus, paklausus tampa studentams ir moksleiviams.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.