Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Olandijoje 4 psl.

Pelningas darbas Olandijoje, laivų ventiliacijų montuotojams

Pelningas darbas Olandijoje, laivų ventiliacijų montuotojams

Siūlomas gerai apmokamas darbas užsienyje, laivų ventiliacijų montuotojams. Reikalinga bent 3 metų patirtis. Ilgalaikis darbas Olandijoje.

Pelningas darbas Olandijoje, kiaušinių fabrike

Pelningas darbas Olandijoje, kiaušinių fabrike

Siūlomas gerai apmokamas ir pelningas darbas užsienyje, Olandijoje. Šis darbas Olandijoje gali būti ilgalaikis bei sezoninis.

Darbas kiaulių skerdykloje Olandijoje

Darbas kiaulių skerdykloje Olandijoje

Siūlomas darbas užsienyje, Olandijoje, kiaulių skerdykloje. Darbas Olandijoje legalus, suteikimas būstas. Darbas Olandijoje skerdykloje reikalaujantis patirties.

Darbas mėsos fabrike Olandijoje

Darbas mėsos fabrike Olandijoje

Siūlomas darbas užsienyje, Olandijoje, mėsos pakavimo fabrike. Ilgalaikis darbas Olandijoje. Savaitinis atlyginimas.

Darbas vištienos fabrike Olandijoje be kalbos

Darbas vištienos fabrike Olandijoje be kalbos

Darbas Olandijoje vištienos fabrike. Norint dirbti šioje pozicijoje anglų kalba nereikalinga. Atlyginimas nuo 1500 eurų.

Naujienos

Didėja minimalus atlyginimas Olandijoje!

Nuo 2024-01-01 pakilo minimalus atlyginimas dirbantiems Olandijoje, daugiau nei 10%!

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, fabrikuose populiariausias darbas tarp žmonių, kurie nemoka užsienio kalbos, bet nori dirbti užsienyje.

​Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose

Darbas užsienyje, Olandijoje, sandėliuose - viena populiariausių pozicijų nekvalifikuotiems darbuotojams.

Nuo balandžio mėnesio Anglijoje didėja minimalus atlyginimas!

Darbas Anglijoje vis dar aktualus daugeliui žmonių, norinčių dirbi užsienyje. Populiariausi pasirinkimai - darbas sandėliuose, darbas fabrikuose bei darbas žemės ūkyje Anglijoje.

Vokietijoje kyla minimalus darbo užmokestis

Darbas Vokietijoje - viena populiariausių emigrantų darbo šalis. Darbas fabrikuose, darbas sandėliuose, darbas žemės ūkyje, tai darbai, kurie yra dažniausiai dirbami emigrantų iš įvairių šalių.

​10 prasčiausiai apmokamų vietovių Anglijoje

Šiame straipsnyje atskleisime mažiausiai apmokamas vietoves Anglijoje.

Eksperimentas: kokia pragyvenimo kaina Londone

​Daugumai, kuriems neteko nuvykti į Londoną yra nežinoma, kiek gi ten kainuoja pragyvenimas? Šiame straipsnyje mes atskleisime, kokia yra susidariusi situacija. Buvo vykdomas eksperimentas dvi savaites, kurio metu pirmąją savaitę buvo perkama viskas, ko tik norėjosi, o antrąją - šiek tiek taupant.

Tai, kas yra svarbu

Šis straipsnis padės lengviau pažinti mūsų įdarbinimo agentūrą.

Klientų atsiliepimai

Kita savaite isvaziuojantis.

Sveiki, galit kas duot savo kontaktus kas buvo ar yra išvykes per šią agentūrą, noriu daugiau suzinot ,kaip ten viskas yra.

Julija ir Adomas

Vaziavom per juos viskas gerai buvo jie tik tarpininkai tarp Olandijos agentūros ir žmonių :)

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Nerijus

Gal kas planuoja liepos mėnesį vykti į Olandiją prie trinkelių?

Darbai Olandijoje

Olandija (Nyderlandai) – viena populiariausių krypčių, kurią renkasi į užsienį dirbti važiuojantys Lietuvos žmonės. Darbas Olandijoje vyksta įvairiuose sektoriuose: darbas Olandijoje fabrikuose, darbas Olandijoje sandėliuose ir darbas Olandijoje žemės ūkyje.

Darbai Olandijoje yra ilgalaikiai, tačiau esant reikalui galima dirbti ir 3 – 6 mėnesius. Šie darbai Olandijoje yra tinkami studentams, moksleiviams, kurie nori vasarą padirbėti sezoninį darbą užsienyje, taip pat tinkami poroms, draugų grupėms ar pavieniams žmonėms.

Darbas Olandijoje, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išvykti dirbti į užsienį. Darbai užsienyje tai darbas sandėliuose, darbas fabrikuose, darbas žemės ūkyje, darbas viešbučiuose, darbas šiltnamiuose. Galimi darbai poroms, vyrams ir moterims. Darbas užsienyje yra su apgyvendinimu, be užsienio kalbų taip pat legalūs darbai Olandijoje studentams ir moksleiviams.

Sezoniniai darbai Olandijoje – jie prasideda balandžio mėnesį ir tęsiasi iki spalio - lapkričio mėnesių. Trumpalaikiai darbai Olandijoje puikus pasirinkimas studentams ir moksleiviams, kurie planuoja dirbti tik vasarą. Populiariausias darbas vasarai užsienyje Olandijoje – darbas žemės ūkyje. Darbas nekvalifikuotas, be užsienio kalbos. Dirbama yra laukuose – įvairių gėlių skynimas taip pat braškių, aviečių, mėlynių skynimas, rinkimas. Olandijoje, žemės ūkyje galimas darbas nepilnamečiams (nuo 17 metų). Taip pat populiarūs trumpalaikiai darbai viešbučiuose, darbai kambarinėms, padavėjoms, barmenams. Darbas viešbutyje Olandijoje dažniausiai būna kambarinėms – kambarių valymas, priežiūra, tvarkos palaikymas. Galimas darbas Olandijoje poroms – padavėjoms ir barmenams. Šie darbai Olandijoje reikalaujantys anglų kalbos žinių. Tai ypač pelningi darbai Olandijoje vasarai, nes galite papildomai užsidirbti arbatpinigių.

Ilgalaikiai darbai Olandijoje – darbas fabrikuose Olandijoje, darbas sandėliuose Olandijoje, darbas kepyklose Olandijoje. Darbas Olandijoje fabrikuose stovimas, pakavimas, rūšiavimas, etikečių klijavimas, broko tikrinimas. Darbas užsienyje fabrike stovimas, tačiau nesudėtingas, tinkamas moterims, vyrams, draugams bei poroms. Darbas sandėliuose užsienyje pelningas, dinamiškas ir įdomus. Darbas sandėlyje Olandijoje reikia surinkti tam tikras prekes pagal sąrašus, skenerio arba balso komandomis. Dirbant Olandijoje sandėliuose darbdavys pasirūpina gyvenamuoju būstu, tad tai darbas užsienyje su apgyvendinimu. Darbas Olandijoje kepykloje yra prie linijos, su jau paruošta produkcija. Dirbami įvairų pakavimo darbai, rūšiavimo, tad dirbti kepyklose gali tiek vyrai tiek moterys.

Nyderlanduose siūlomi įvairūs darbai: kvalifikuoti (staliaus darbai, santechniko, elektriko, dažytojo, suvirintojo darbai ir kt.) ir nekvalifikuoti (darbas fabrikuose Olandijoje, darbas sandėliuose Olandijoje, įvairūs darbai žemės ūkyje). Norint dirbti užsienyje kvalifikuotą darbą, reikia mokėti anglų kalbą, taip pat turėti ir kvalifikaciją įrodančius dokumentus. Nekvalifikuotas darbas Olandijoje, tai darbas dažniausiai be užsienio kalbos, sezoninis ar nuolatinis darbas, nereikalaujantis patirties. Vienas iš populiariausių pasirinkimų darbui užsienyje – darbas Olandijoje žemės ūkyje.

Darbai Olandijoje žemės ūkyje - sezoniniai, prasidedantys balandžio mėnesį ir tęsiantys iki lapkričio. Pavasarį darbas žemės ūkyje prasideda nuo pasiruošimo vasaros sezonui – ruošiamos dirvos (ravėjimas, laistymas, tręšimas), šiltnamiai (jų valymas, priežiūra, dengimas). Taip pat pradedami genėti vaismedžiai, sodinti daigai. Vasarą darbai žemės ūkyje prasideda laukuose: braškių skynimas, mėlynių, žemuogių ir kitų uogų, vaisių, daržovių, grybų rinkimas. Darbas užsienyje žemės ūkyje nėra sudėtingas, nereikalaujantis užsienio kalbos mokėjimo. Sezoninis darbas neretai yra aktualus studentams ir moksleiviams, kurie planuoja dirbti vasaros sezoną. Neretai darbas užsienyje sudomina ir paskutinių klasių moksleivius. Darbas nepilnamečiams (17-mečiams) Olandijoje yra pelningas pasiūlymas, nes dažniausiai atlyginimas mokamas pagal pririnktą derliaus kiekį, tad tai puiki galimybė užsidirbti daugiau. Kadangi darbai Olandijoje žemės ūkyje yra sezoniniai, jais susidomi ne tik studentai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės. Darbai nėra fiziškai sunkūs, tad galimas darbas užsienyje moterims ir vyrams. Darbas žemės ūkyje - puiki galimybė dirbti poroms užsienyje bei didesnėms draugų grupėms.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.