Darbas užsienyje Anglijoje - studentų populiariausias pasirinkimas darbams vasarai. Darbo pasiūlymai Anglijoje bei vietų skaičius yra riboti!
Sudomino darbai Anglijoje vasarai? Norint vykti per mūsų agentūrą dirbti Jums reikia:
Mūsų siūlomi pelningiausi darbo skelbimai užsienyje studentams 2023 metų vasarą:
Siūlomas darbas Anglijoje spaustuvėje:
reikalingi darbuotojai spaustuvėje, sandėlyje. Darbo pobūdis: darbas prie linijos, spaudos spausdinimo prižiūrėjimas, pakavimas, siuntų paruošimas ir kitoks darbas.
Darbo valandos: šiame sandėlyje dirbti galima iki 60 valandų per savaitę. (40 valandų + viršvalandžiai).
Atlyginimas: valandinis atlyginimas yra nuo 8.72 svarų per valandą. Tai puiki galimybė studentams užsidirbti ir susitaupyti pinigų. Vidutinė alga 400 svarų per savaitę.
Apgyvendinimas: siūlomas apgyvendinimas vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, kurių kaina yra nuo 50 svarų per savaitę.
Siūlomas darbas fabrike:
Darbas Anglijoje fabrike - pakavimas, rūšiavimas, etikečių klijavimas, pažeistų pakuočių atrinkimas.
Darbo valandos: fabrikuose dirbama 40 - 55 valandų darbo savaitė.
Atlyginimas: nuo 8.72 svarų per valandą, plius už viršvalandžius moka iki pusantro karto daugiau. Savaitinis atlyginimas Anglijoje yra nuo 350 iki 500 svarų.
Apgyvendinimas: siūlomas apgyvendinimas vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose, kurių kaina yra nuo 50 svarų per savaitę.
Siūlomas darbas žemės ūkyje:
Darbas Anglijoje vasarai žemės ūkyje - uogų (braškių, aviečių, mėlynių) skynimas, gėlių (gladiolės, šimtažiedžiai, tulpės) skynimas, cukinijų nuėmimas, brokolių, kalafiorų kirtimas. Priimami asmenys 18 – 55 m. Suteikiama iki 60 valandų darbo savaitė. Darbas užsienyje be kalbos (anglų kalba nereikalinga).
Atlyginimas: mokamas už padarytą darbą. Per dieną žemės ūkyje galima užsidirbti iki 150 svarų.
Apgyvendinimas: siūlome apgyvendinimą karavanuose. Nuomos kaina nuo 35 svarų per savaitę. Būstas šalia darbo vietos, todėl papildomų išlaidų nebus.
Kas vasari i anglija planuojate? gal kartu noretumete,
Sveiki. Ar per šią agentūra kas nor vyko vadaros darbams, pvz braškių skynimui ir pan. Jei yra, tai parašykit kaip sekėsi ir ar viskas buvo gerai?
Gaila kad si agentura neseniai atsidare :/ pries kelis metus labai nusvilau isvaziaves per kita agentura, bet dar karta surizikavau ir isvykau per darbaiuzsienyje.lt likau patenkytas.
Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.