Susisiekite su mumis +370 646 64507

Tai, kas yra svarbu

Pagal gautus Lietuvos darbo biržos pateiktus I ketvirčio įdarbintų žmonių užsienyje duomenis, matome, kad mes esame viena iš lyderių tarp įdarbinimo agentūrų Lietuvoje.

Mūsų tikslai yra užtikrinti, kad visiems klientams būtų suteiktos tik profesionalios ir patikimos paslaugos. Paslaugos visuomet yra patikrintos, nes mes žinome, kaip yra svarbu klientams gauti kokybiškas paslaugas. Įmonės kolektyvas stengiasi, kad kiekvieno atvykstančio asmens poreikiai būtų patenkinti. Siūlomi darbai užsienyje yra pelningiausi su galimomis perspektyvomis.

Mūsų įdarbinimo agentūra ne iš tų, kurios ima įdarbinimo ar sutarties sudarymo mokesčius. Siekiame padėti žmonėms įsitvirtinti užsienio šalyse arba tiesiog užsidirbti papildomų lėšų tolimesnių planų įgyvendinimui. Drąsiai sakome NE įdarbinimo ir sutarčių sudarymo mokesčiams!

Siūlome įvairius pelningus darbus užsienio fabrikuose, žemės ūkyje, sandėliuose, restoranuose, bei viešbučiuose. Tik pas mus naujausi darbo pasiūlymai užsienyje.

Darbas užsienyje fabrikuose, sandėliuose, restoranuose ar viešbučiuose yra nuolatinis. Šie darbai tinka kiekvienam sezonui. Šiuos variantus dažniausiai renkasi tie asmenys, kurie nori ilgesniam laikui išvykti padirbėti svetimoj šaly.

Darbas užsienyje vasarai yra labai pelningas variantas norintiems per trumpą laiką užsidirbti. Dažniausiai sezoniniai darbai yra apmokestinami už atliktą darbą, tačiau ne visuomet. Šie darbo pasiūlymai skirti studentams, vyrams, moterims net ir nemokantiems anglų kalbos. Darbai vasarą būna prie įvairių uogų skynimo, dirvos paruošimo, ravėjimo.

Rudenį dominuoja taip pat žemės ūkio darbai, bei fabrikai. Žemės ūkio darbai tai pagrinde derliaus nurinkimo darbai. Fabrikų įvairovė yra gana didelė: vištienos, maisto pusfabrikačių, įvairių daržovių, mišrainių pakavimo, bananų pakavimo ir pan.

Sandėliuose, fabrikuose, restoranuose ir viešbučiuose mokamas valandinis atlyginimas. Taip pat darbdaviai suteikia papildomas darbo valandas vadinamas viršvalandžiais. Atlyginimas prasideda nuo 6,50 sv./val. ir gali kilti net iki 10,32 sv./val. Kai kuriose darbo vietose anglų kalbos žinios yra nereikalingos.

Klientų atsiliepimai

Vaziuojantis

Ta darbuotoja kur dirba issamiai viska paaiskina. Man patinka, išsykstu kovo 12d., gal kas dar vaziuoja?

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Anonimas anonimui

Tai geriau 700 mėnesį knistis Lietuvoje. Be to 500 į sav čia mažiausia stafke.

Ignas

Praeitas metais vykom dirbti i geles, vaziao komapnija musu, gal 5 ar 6 buvom. Norejom vazziuot i sandelius dirbt, bet mes nalabai kaba mokejom tai pasiule geles. pradirbom iki vasaros, bustas ir algos atitiko ka pasakojo. tik jeigu turit klausimu is kart ir klauskit ju, paaiskins viska

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.