Susisiekite su mumis +370 646 64507

Tai, kas yra svarbu

Pagal gautus Lietuvos darbo biržos pateiktus I ketvirčio įdarbintų žmonių užsienyje duomenis, matome, kad mes esame viena iš lyderių tarp įdarbinimo agentūrų Lietuvoje.

Mūsų tikslai yra užtikrinti, kad visiems klientams būtų suteiktos tik profesionalios ir patikimos paslaugos. Paslaugos visuomet yra patikrintos, nes mes žinome, kaip yra svarbu klientams gauti kokybiškas paslaugas. Įmonės kolektyvas stengiasi, kad kiekvieno atvykstančio asmens poreikiai būtų patenkinti. Siūlomi darbai užsienyje yra pelningiausi su galimomis perspektyvomis.

Mūsų įdarbinimo agentūra ne iš tų, kurios ima įdarbinimo ar sutarties sudarymo mokesčius. Siekiame padėti žmonėms įsitvirtinti užsienio šalyse arba tiesiog užsidirbti papildomų lėšų tolimesnių planų įgyvendinimui. Drąsiai sakome NE įdarbinimo ir sutarčių sudarymo mokesčiams!

Siūlome įvairius pelningus darbus užsienio fabrikuose, žemės ūkyje, sandėliuose, restoranuose, bei viešbučiuose. Tik pas mus naujausi darbo pasiūlymai užsienyje.

Darbas užsienyje fabrikuose, sandėliuose, restoranuose ar viešbučiuose yra nuolatinis. Šie darbai tinka kiekvienam sezonui. Šiuos variantus dažniausiai renkasi tie asmenys, kurie nori ilgesniam laikui išvykti padirbėti svetimoj šaly.

Darbas užsienyje vasarai yra labai pelningas variantas norintiems per trumpą laiką užsidirbti. Dažniausiai sezoniniai darbai yra apmokestinami už atliktą darbą, tačiau ne visuomet. Šie darbo pasiūlymai skirti studentams, vyrams, moterims net ir nemokantiems anglų kalbos. Darbai vasarą būna prie įvairių uogų skynimo, dirvos paruošimo, ravėjimo.

Rudenį dominuoja taip pat žemės ūkio darbai, bei fabrikai. Žemės ūkio darbai tai pagrinde derliaus nurinkimo darbai. Fabrikų įvairovė yra gana didelė: vištienos, maisto pusfabrikačių, įvairių daržovių, mišrainių pakavimo, bananų pakavimo ir pan.

Sandėliuose, fabrikuose, restoranuose ir viešbučiuose mokamas valandinis atlyginimas. Taip pat darbdaviai suteikia papildomas darbo valandas vadinamas viršvalandžiais. Atlyginimas prasideda nuo 6,50 sv./val. ir gali kilti net iki 10,32 sv./val. Kai kuriose darbo vietose anglų kalbos žinios yra nereikalingos.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2018 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Diana

Va, man ir patiko tai, kad veža iš darbo ir į jį. Ir gerai tai, kad yra tos agentūros darbuotojas Anglijoje, kuris ir miestą aprodė, padėjo susitvarkyt banko sąskaitą.

Janina

Išvykau prieš 2 mėnesius ir kelias savaites. Labai džiugu kad Lietuvoje išliko dar sąžiningų žmonių ir agentūrų. Labai malonus ir jaukus bendravimas buvo ir pasiūlymų tikrai nemažai pateikė. Gyvename kartu su vyru, aišku būstas nėra toks geras, kaip namie, bet gyventi galima

Tomas

Vykau per juos prieš kelis mėnesius. Nustebino, kad realiai viską ką žadėjo tą ir padarė. Nežinau man čia pasisekė ar ne, bet apgyvendino visiškai naujame kotedže, todėl pvz interneto reikėjo laukt 2 sav. kol įves, nebuvo mikrobangės. Nuvykau šeštadienį o dirbt pradėjau tik antradienį ir pirmą savaitę išdirbau 38,5 valandas. Vėliau valandų daugėjo, dabar dirbu po 50 valandas. Šiaip viskas normaliai buvo, bet žinokit, jei norite daug dirbti ir užsidirbti tai reikia patiems stengtis, ši įmonė nepadarys, kad daug užsiidirbtum, bet jie tau suteiks visas galimybes, kad galėtum pradėt dirbti.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.