Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas žemės ūkyje Vokietijoje

Darbas Vokietijoje žemės ūkyje vilioja ne tik imigrantus, kurie planuoja įsitvirtinti ir susirasti nuolatinius darbus, bet ir vyrus ir moteris, kurie planuoja įsidarbinti užsienyje trumpam laikui. Tam puikus pasirinkimas yra darbas žemės ūkyje Vokietijoje. Darbai sezoniniai, nereikalaujantys kvalifikacijos ar gerų užsienio kalbos žinių. Šis darbas Vokietijoje dažniausiai būna aktualiausias pilnamečiams moksleiviams ir studentams, kurie ieškosi trumpalaikio darbo vasaros sezonui. Vasaros metu yra galimybė dirbti 17-kos metų sulaukusiems asmenims.

Sezoninis darbas žemės ūkyje Vokietijoje prasideda nuo balandžio mėnesio ir tęsiasi iki lapkričio mėnesio. Darbas žemės ūkyje Vokietijoje būna laukuose ir šiltnamiuose: įvairių daržovių, vaisių, gėlių derliaus ūkiuose. Vokietijoje aktualiausias darbas žemės ūkio sektoriuje yra braškių skynimas. Šia pozicija Vokietijoje daugiausia domisi moterys, vyrai ir studentai, kuriems yra aktualus darbas vasaros sezonui.

Darbas Vokietijoje, žemės ūkyje, yra puiki galimybė užsidirbti, nes dažniausiai yra mokama už atliktą darbą!

Darbas Vokietijoje žemės ūkyje

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Mariux

Sveiki, gal kas dirbote ar dirbat Olandijoje prie trinkelių rūšiavimo?Ydomu geri ir blogį atsiliepimai. Ačiū.

Mantas

Ar gera argentura noriu vaziuoti ar patikima?

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Sigitas

Ieskom vasarai darbų. Buvom nueje pakalbet, tai ofisas pas juos neblogas, info gavom nemazai. Kas gerai kad jie darbina ne per ltu o per Olandija.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.