Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas žemės ūkyje Vokietijoje

Darbas Vokietijoje žemės ūkyje vilioja ne tik imigrantus, kurie planuoja įsitvirtinti ir susirasti nuolatinius darbus, bet ir vyrus ir moteris, kurie planuoja įsidarbinti užsienyje trumpam laikui. Tam puikus pasirinkimas yra darbas žemės ūkyje Vokietijoje. Darbai sezoniniai, nereikalaujantys kvalifikacijos ar gerų užsienio kalbos žinių. Šis darbas Vokietijoje dažniausiai būna aktualiausias pilnamečiams moksleiviams ir studentams, kurie ieškosi trumpalaikio darbo vasaros sezonui. Vasaros metu yra galimybė dirbti 17-kos metų sulaukusiems asmenims.

Sezoninis darbas žemės ūkyje Vokietijoje prasideda nuo balandžio mėnesio ir tęsiasi iki lapkričio mėnesio. Darbas žemės ūkyje Vokietijoje būna laukuose ir šiltnamiuose: įvairių daržovių, vaisių, gėlių derliaus ūkiuose. Vokietijoje aktualiausias darbas žemės ūkio sektoriuje yra braškių skynimas. Šia pozicija Vokietijoje daugiausia domisi moterys, vyrai ir studentai, kuriems yra aktualus darbas vasaros sezonui.

Darbas Vokietijoje, žemės ūkyje, yra puiki galimybė užsidirbti, nes dažniausiai yra mokama už atliktą darbą!

Darbas Vokietijoje žemės ūkyje

Klientų atsiliepimai

Jolanta

Negalejau patiket, kad tai legalus darbas, kol pati neisitikinau, nustebau :o

Atsakymas Simonai

As vaziavau praietais metais, dirbau nuo vasaros pradzios iki kazkur rudens vidurio, spalio man rods. Dirbau prie pomidoru linijos, darbas ganetinai lengvas nes ankciau esu dirbus panasu. Ka zadejo agentura, tai viska istesejo, jokiu pinigu nieko nemokejau o jau toliau viskas priklausys tik nuo taves pacios kaip ten dirbsi kaip suksies. nes per ta laika, kol dirbau tai buvo zmoniu kurie atejo ir isejo, tai kiekvienas renkasi savo

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Lina

Rekomenduoju

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.