Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Darbas Vokietijoje fabrikuose - vienas populiariausių pasirinkimų ieškant darbo užsienyje. Nekvalifikuotas darbas dažniausiai aktualus vyrams ir moterims, kurie nori įsidarbinti fabrikuose, sandėliuose, žemės ūkyje. Darbas Vokietijoje, būna ilgalaikis arba trumpalaikis.

Dažniausias darbo pasirinkimas Vokietijoje – darbas fabrikuose. Darbas fabrikuose yra fiziškai nesunkus, o darbo pozicijos – pakavimas, rūšiavimas prie linijos. Aišku, darbas Vokietijoje fabrikuose gali būti sudėtingas tiems, kurie nėra fiziškai stiprūs, tad rekomenduotinas darbuotojų amžius yra nuo 18 iki 50 metų.

Populiariausias mūsų siūlomas darbas Vokietijoje fabrikuose – darbas Vokietijoje tuščios taros rūšiuotojams. Darbo specifika – pakavimas, svėrimas, brokuotų pakuočių atrinkimas. Šia pozicija susidomi ne tik vyrai, bet ir moterys, tad tai itin paklausi pozicija poroms Vokietijoje.

Jeigu norite užsidirbti užsienyje – darbas fabrikuose Vokietijoje kaip tik Jums!

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Klientų atsiliepimai

Lukas

Kaip ši agentūra? Ar patikima, nebuvo niekam, kad prikalbėtų bet ko, o realybė visai kitokia?

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Marius

Sveiki,gal kasnors lekiat sausio 7 i uk prie cukiniju?o gal jau buve ?

Remigijuss

Jetus, penktadieni pasukau as jiems, o jau kita ketvirtadieni isvykau dirbt, negalvojau kad cia taip greit kas nors mane isves dyrbt. Geras kolektyvas tikriausiai dyrba.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.