Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Darbas Vokietijoje fabrikuose - vienas populiariausių pasirinkimų ieškant darbo užsienyje. Nekvalifikuotas darbas dažniausiai aktualus vyrams ir moterims, kurie nori įsidarbinti fabrikuose, sandėliuose, žemės ūkyje. Darbas Vokietijoje, būna ilgalaikis arba trumpalaikis.

Dažniausias darbo pasirinkimas Vokietijoje – darbas fabrikuose. Darbas fabrikuose yra fiziškai nesunkus, o darbo pozicijos – pakavimas, rūšiavimas prie linijos. Aišku, darbas Vokietijoje fabrikuose gali būti sudėtingas tiems, kurie nėra fiziškai stiprūs, tad rekomenduotinas darbuotojų amžius yra nuo 18 iki 50 metų.

Populiariausias mūsų siūlomas darbas Vokietijoje fabrikuose – darbas Vokietijoje tuščios taros rūšiuotojams. Darbo specifika – pakavimas, svėrimas, brokuotų pakuočių atrinkimas. Šia pozicija susidomi ne tik vyrai, bet ir moterys, tad tai itin paklausi pozicija poroms Vokietijoje.

Jeigu norite užsidirbti užsienyje – darbas fabrikuose Vokietijoje kaip tik Jums!

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Elvinas

Norejau pasiklausti pas tuos kurie buvo, dėl teistumo ne teistumo pažymos, kur ja gali išsitraukti ir kiek laiko trunka, nes si agentūrų to prašo..

Simona

O cia yra darbas priimamos 15metu ? Nes man paciai 15m. Ir noriu darba surasti, reikia pinigeliu. :/

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Renatas

Vaziuosi per sia imone spalio 29 d. Moket nereikejo pries isvykima nieko, tik kelione apsmimoket ir pragyvenimui. Tai cia pliusas buvo. matysim kaip seksis

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.