Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Darbas Vokietijoje fabrikuose - vienas populiariausių pasirinkimų ieškant darbo užsienyje. Nekvalifikuotas darbas dažniausiai aktualus vyrams ir moterims, kurie nori įsidarbinti fabrikuose, sandėliuose, žemės ūkyje. Darbas Vokietijoje, būna ilgalaikis arba trumpalaikis.

Dažniausias darbo pasirinkimas Vokietijoje – darbas fabrikuose. Darbas fabrikuose yra fiziškai nesunkus, o darbo pozicijos – pakavimas, rūšiavimas prie linijos. Aišku, darbas Vokietijoje fabrikuose gali būti sudėtingas tiems, kurie nėra fiziškai stiprūs, tad rekomenduotinas darbuotojų amžius yra nuo 18 iki 50 metų.

Populiariausias mūsų siūlomas darbas Vokietijoje fabrikuose – darbas Vokietijoje tuščios taros rūšiuotojams. Darbo specifika – pakavimas, svėrimas, brokuotų pakuočių atrinkimas. Šia pozicija susidomi ne tik vyrai, bet ir moterys, tad tai itin paklausi pozicija poroms Vokietijoje.

Jeigu norite užsidirbti užsienyje – darbas fabrikuose Vokietijoje kaip tik Jums!

Darbas Vokietijoje fabrikuose

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Aleksas bagdanavicius

Jeskau darba benkoki virtuvej sandeliose benkur

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Agnė

Sveiki, išvažiavome šią vasarą dirbti į Angliją per šią agentūrą ir ką galiu pasakyti, neapgavo, viską ką žadėjo ištesėjo. Nieko blogo apie šią agentūrą pasakyti negaliu.

Andrej Va

Darbas kaip darbas

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.