Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.
Planuoju isidarbinti pro sia agentura, kaip manot ji patikima? Matau daug geru komentaru, bet vistiek bijau
Nustebau, kad kai nuvažiavau šeštadienį vakare, pirmadienį jau ėjau pas darbdavį, o antradienį jau pradėjau dirbti :o prisiskaitęs bivau apie kitas agentūras ir ten žmonės rašė, kad jie laukė vieną savaitę ar dar ilgiau kol pradės dirbti, galvojau kad ir man taip bus. Bet džiaugiuosi kad man taipi nebuvo.
Nepatiko. Sunkus darbas, reikia viršvalandžius dirbt. Kambarį atskira turiu, bet su kitais reikia dalintis virtuvė. Zodziu važiuokit