Sveiki,ar istikruju cia taip yra kaip sako kad 40val darbo y savaite nebus taip kad nuvaziavus darbo bus 2d per savaite?
Sveiki, gal kas zadat vaziuot spalio pabaigoj, lapkricio pradzioj per sia agentura i Anglija? Vienai baisu
Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.
Skambinau dėl darbo pasiūlymo, sakė perskambins, jau koks mėnuo kaip jokių žinių iš ju.................