Siūlome darbą ekskavatorių vairuotojams Vokietijoje. Darbo pobūdis : žemės kasimas, krovimas, kėlimas, lyginimas.
be kalbos sunku su darbaiis neiema kas anglisku nemoka
Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.
Sveiki, gal kas važiavot į Olandiją, drabužių sandėlyje dirbti? Ar labai reikia anglų kalbos, kaip gyvenimo sąlygos?
Važiuosim vasarai su draugais, nutarem i žemes uki. Išvažiuojam gegužes 28, parašysiu kaip sekes paskui