Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas gėlių fabrike Olandijoje

Darbas Olandijoje
Darbas gėlių fabrike Olandijoje
Darbo aprašymas

Siūlomas darbas gėlių laboratorijoje Olandijoje. Darbas yra sėdimas ir siūlomas daugiausiai moterims, kadangi reikia atidumo ir darbštumo dirbant su pincetu. Darbas Olandijoje gėlių fabrike reikalaujantis patirties, tad darbuotojas turi turėti žinių apie gėles bei darbo patirties.

Šiuo metu laisvų darbo vietų neturime.

Atlyginimas
Atlyginimas mokamas pagal amžių:
21 metų ir vyresni – 11,75 €/val;
18 - 20 metų – 9,25 - 11,75 €/val.
Darbo valandos
40-48 h/sav.
Reikalavimai
- Lenkų arba anglų kalbos mokėjimas;
- Patirtis dirbant su gėlių fabrike (bent 2 metai).
Apgyvendinimas
Darbas Olandijoje suteikiamas kartu su apgyvendinimu vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose už 107 eurus per savaitę.
Išvykimas
Šiuo metu vykimai yra neorganizuojami.
Kontaktinė informacija

+370 646 64507 darbaiuzsienyje

Adresas: Savanorių pr. 192 - 214 kab., Nordic verslo centras, Kaunas
Darbo laikas: I-V 8-17 val.

Registracija į darbą

Jei esate tinkamas kandidatas šiai darbo pozicijai, užpildykite šią trumpą anketą ir mūsų vadybininkas su jumis susisieks.
  Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
  * - pažymėti laukai yra privalomi.

  Naujienos

  Klientų atsiliepimai

  Jonas

  Vykau per juos į Olandus, dirbau 40 - 45 h, nes daugiau nenorejau, siule ten ir virsvalandziu bet ir taip po 300 uzdirbau per savaite ir man uzteko, biski pasitaupiau, aisku, buvo ten lenku, rumunu, bet gyvenau su lietuviais ir viskas buvo gerai, pasitiko, apgyvendinimo, darba dave.

  Arnas

  Prieš eidamas į pokalbį buvau nusiteikęs skeptiškai, netikėjau, kad galiu išvažiuoti taip greitai (per savaitę) į užsienį dirbti (reikėjo skubiai, nes be darbo sėdėjau). Po pokalbio dėl įdarbinimo viskas apsivertė aukštyn kojom, jie man pasiūlė gerus pasiūlymus, galėjau rinktis ir kelių paslaugų, neturėjau riktis visų šios įmonės siūlomų paslaugų, tad tai yra gerai tiems, kurie neturi pinigų iškart išvykti. Pokalbis vyko sklandžiai, paaiškino viską, ko tik klausiau. Mane šiek tiek suglumino, kad pats turėjau eiti šnekėtis dėl darbo jau pačioje Anglijoje, mane nuvedė ir pasakė, kad dabar jau yra mano reikalas gauti darbą, bet nebuvo sunku, darbdavys noriai priėmė mane, sakė jog darbo daug, todėl ir darbuotojų reikia. Esu dėkingas šiai įmonei, nes jie ne tik viską tau pakloja po kojom, bet ir suteikia galimybę pačiam pasistengti dėl savęs

  Kastytis

  Agentūros darbuotojai labai malonūs.

  Loreta

  Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

  Savanorių pr. 192, kab. 214
  LT44151, Kaunas
  Lietuva
  Darbo laikas
  I-V 8-17 val.