Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Londone antrinių žaliavų fabrike

Darbas Anglijoje
Darbas Londone antrinių žaliavų fabrike
Darbo aprašymas

Siūlomas darbas Londone, antrinių žaliavų rūšiavimo fabrike. Darbo pobūdis - plastmasės, popieriaus, plastiko rūšiavimas. Darbdaviai suteikia 38 - 40 darbo valandų per sav., 5 dienas dirbate 2 laisvos. Norintys dirbti šiame fabrike turi minimaliai susikalbėti anglų kalba, būti atsakingi, darbštūs. Rekomenduojamas darbuotojų amžius iki 50 metų.

Atlyginimas
8.72 svarai per valandą + viršvalandžiai 10.03 svarai per valandą.
Darbo valandos
38 - 40 valandų per savaitę + viršvalandžiai.
Reikalavimai
Minimalios anglų kalbos žinios;
Atsakingumas;
Darbštumas;
Motyvacija dirbti.
Apgyvendinimas
Suteikiame apgyvendinimą sutvarkytuose kotedžuose. Nuomos kaina 50 - 60 svarų per savaitę. Kambariai dviviečiai.
Kontaktinė informacija

+370 646 64507 darbaiuzsienyje

Adresas: Savanorių pr. 192 - 214 kab., Nordic verslo centras, Kaunas
Darbo laikas: I-V 8-17 val.

Registracija į darbą

Jei esate tinkamas kandidatas šiai darbo pozicijai, užpildykite šią trumpą anketą ir mūsų vadybininkas su jumis susisieks.
  Jūsų duomenys išsaugoti sėkmingai. Su jumis susisieks mūsų vadybininkas.
  * - pažymėti laukai yra privalomi.

  Naujienos

  Klientų atsiliepimai

  Andrej Va

  Darbas kaip darbas

  Loreta

  Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

  asasssss

  kas nori kartu pamegint varyt prie trinkeliu Ieškomi darbuotojai Olandijoje, be anglų ar olandų kalbos, darbui trinkelių fabrike. Darbas yra prie linijos, pažeistų ar blogų trinkelių atrinkimas, dėliojimas, fabrikas mechanizuotas, dėl to nereikės dirbti sunkiai. Išvykimai skubūs kiekvieną savaitę. Darbdavys garantuoja pilną darbo savaitę bei viršvalandžius. Darbas rekomenduojamas vyrams, nes yra fiziškai sunkesnis. kas nori pamegint varyt ? palikit kontakta

  Tomas

  Vykau per juos prieš kelis mėnesius. Nustebino, kad realiai viską ką žadėjo tą ir padarė. Nežinau man čia pasisekė ar ne, bet apgyvendino visiškai naujame kotedže, todėl pvz interneto reikėjo laukt 2 sav. kol įves, nebuvo mikrobangės. Nuvykau šeštadienį o dirbt pradėjau tik antradienį ir pirmą savaitę išdirbau 38,5 valandas. Vėliau valandų daugėjo, dabar dirbu po 50 valandas. Šiaip viskas normaliai buvo, bet žinokit, jei norite daug dirbti ir užsidirbti tai reikia patiems stengtis, ši įmonė nepadarys, kad daug užsiidirbtum, bet jie tau suteiks visas galimybes, kad galėtum pradėt dirbti.

  Savanorių pr. 192, kab. 214
  LT44151, Kaunas
  Lietuva
  Darbo laikas
  I-V 8-17 val.