Susisiekite su mumis +370 646 64507

Naujienos

Darbas žemės ūkyje Vokietijoje

Darbas žemės ūkyje Vokietijoje - sezoninis darbas, kuris įprastai trunka nuo balandžio mėnesio iki lapkričio mėnesio. Per trumpą laiką galima užsidirbti didelį atlyginimą.

Darbas Olandijoje žemės ūkyje

Darbas Olandijoje žemės ūkyje - sezoninis darbas Olandijoje, kuriame vyksta dirbti studentai, moksleiviai arba asmenys, kurie nori per trumpą laiką užsidirbti pinigų. Darbas žemės ūkyje užsienyje yra vienas pelningiausias darbas užsienyje.

Darbas sandėliuose Vokietijoje

Darbas sandėliuose Vokietijoje - labiausiai dominantis darbas užsienyje. Darbas sandėliuose užsienyje dažnai domina jaunesnius žmones, nes darbo specifika yra ne tokia monotoniška, kaip fabrikuose.

Darbas sandėliuose Anglijoje

Darbas sandėliuose Anglijoje renkasi žmonės, kurie moka anglų kalbą ir pripratę dirbti fiziškai sunkesnį darbą. Darbas sandėliuose Anglijoje yra gerai apmokamas, bet darbdaviai reikalauja patirties.

Darbas Anglijoje fabrikuose

Darbai Anglijoje, fabrikuose populiarus lietuvių pasirinkimas. Darbas Anglijoje fabrikuose yra nuolatinis, dirbama ištisus metus be pertraukų. Darbas fabrikuose dažniausiai yra be užsienio kalbos, todėl norint dirbti Anglijoje fabrikuose, anglų ar kitos užsienio kalbos nereikia.

Darbas Anglijoje žemės ūkyje

Darbas Anglijoje žemės ūkyje - populiariausias pasirinkimas dirbti studentams užsienyje. Puiki galimybė dirbant šį darbą užsidirbti, nes įprastai yra mokama už padarytą darbą.

​10 prasčiausiai apmokamų vietovių Anglijoje

Šiame straipsnyje atskleisime mažiausiai apmokamas vietoves Anglijoje.

Anglijoje įsigalioja nauja tvarka

Anglijoje įsigalioja nauja prekių grąžinimo tvarka, kuri bus naudinga visiems pirkėjams.

Eksperimentas: kokia pragyvenimo kaina Londone

​Daugumai, kuriems neteko nuvykti į Londoną yra nežinoma, kiek gi ten kainuoja pragyvenimas? Šiame straipsnyje mes atskleisime, kokia yra susidariusi situacija. Buvo vykdomas eksperimentas dvi savaites, kurio metu pirmąją savaitę buvo perkama viskas, ko tik norėjosi, o antrąją - šiek tiek taupant.

Tai, kas yra svarbu

Šis straipsnis padės lengviau pažinti mūsų įdarbinimo agentūrą.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Aidas

Rasa as taip pat galvoju vikti i Olandija sausio menesi

Rita

Taip indre,planuoju kaip tik birzelio ar liepos pradzioj.kaip butu galima susiisiekti su tavim?

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

diana

idomu ar tikrej patikima:o

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.