Susisiekite su mumis +370 646 64507

Naujienos

Darbas sandėliuose Vokietijoje

Darbas sandėliuose Vokietijoje - labiausiai dominantis darbas užsienyje. Darbas sandėliuose užsienyje dažnai domina jaunesnius žmones, nes darbo specifika yra ne tokia monotoniška, kaip fabrikuose.

Darbas sandėliuose Anglijoje

Darbas sandėliuose Anglijoje renkasi žmonės, kurie moka anglų kalbą ir pripratę dirbti fiziškai sunkesnį darbą. Darbas sandėliuose Anglijoje yra gerai apmokamas, bet darbdaviai reikalauja patirties.

Darbas Anglijoje fabrikuose

Darbai Anglijoje, fabrikuose populiarus lietuvių pasirinkimas. Darbas Anglijoje fabrikuose yra nuolatinis, dirbama ištisus metus be pertraukų. Darbas fabrikuose dažniausiai yra be užsienio kalbos, todėl norint dirbti Anglijoje fabrikuose, anglų ar kitos užsienio kalbos nereikia.

Darbas Anglijoje žemės ūkyje

Darbas Anglijoje žemės ūkyje - populiariausias pasirinkimas dirbti studentams užsienyje. Puiki galimybė dirbant šį darbą užsidirbti, nes įprastai yra mokama už padarytą darbą.

​10 prasčiausiai apmokamų vietovių Anglijoje

Šiame straipsnyje atskleisime mažiausiai apmokamas vietoves Anglijoje.

Anglijoje įsigalioja nauja tvarka

Anglijoje įsigalioja nauja prekių grąžinimo tvarka, kuri bus naudinga visiems pirkėjams.

Eksperimentas: kokia pragyvenimo kaina Londone

​Daugumai, kuriems neteko nuvykti į Londoną yra nežinoma, kiek gi ten kainuoja pragyvenimas? Šiame straipsnyje mes atskleisime, kokia yra susidariusi situacija. Buvo vykdomas eksperimentas dvi savaites, kurio metu pirmąją savaitę buvo perkama viskas, ko tik norėjosi, o antrąją - šiek tiek taupant.

Tai, kas yra svarbu

Šis straipsnis padės lengviau pažinti mūsų įdarbinimo agentūrą.

Perspėjimas bekontaktes korteles naudojantiems gyventojams

"Which?" - tai Didžiosios Britanijos vartotojų teises ginanti organizacija. Ši organizacija atliko tyrimą, kuri parodė, jog besinaudojantys bekontaktinėmis debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis gali nesunkiai būti vagystės aukomis

Top 10 minimalus atlyginimas Europoje

Visiems įdomu, kokie atlyginimai slypi kitose Europos šalyse. Šiame straipsnyje atskleisti TOP 10 minimalių atlyginimų Europoje statistiką, bei pateikti ir Lietuvos minimalaus atlyginimo duomenys. Tai padės Jums apžvelgti, kokia situacija yra šiuo metu.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Kastytis

Agentūros darbuotojai labai malonūs.

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Deina

Sveiki, gal kas planuojat išvykti ~liepos 18d., padirbėti į Olandiją ilgiau ir norėtų prisijungti? :)

Nezinomas

Sveiki, ruosiosi varyti padirbeti, ar neapgaus ?

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.