Susisiekite su mumis +370 646 64507

Perspėjimas bekontaktes korteles naudojantiems gyventojams

"Which?" - tai Didžiosios Britanijos vartotojų teises ginanti organizacija. Ši organizacija atliko tyrimą, kuri parodė, jog besinaudojantys bekontaktinėmis debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis gali nesunkiai būti vagystės aukomis. Iš viso atliktame tyrime buvo tikrinama debeto ir kredito kortelių, kurio metu buvo nustatyta, kad naudojantis neįprastais duomenų skaitytuvais ar iš interneto atsisiųsta nemokama programėle, galima išgauti daug informacijos iš visų turimų kortelių.

"Which?" atstovas teigia, kad bekontaktė technologija iš tikrųjų turėtų "užmaskuoti" asmeninius duomenis, tačiau ji turi nemažai spragų. atstovo teigimu, nei viena testuota kortelė neišdavė trijų skaitmenų CVV kodo, kuris yra ant galinės kortelės pusės, tačiau tyrėjams pavyko panaudojus vienos kortelės duomenis užsisakyti £3000 vertės televizorių iš internetinės parduotuvės.


„Panaudojant lengvai įsigyjamą skaitytuvą ir nemokamą programą galima iškoduoti duomenis. Mes nuskaitėme visų kortelių numerius ir galiojimo datą“, – sakė „Which?“atstovas.

Bekontaktės kortelės sparčiai populiarėja Didžiojoje Britanijoje. Pernai jomis buvo atsiskaityta už pirkinius, vertus daugiau nei £2 mlrd. Verta paminėti, kad nuo rugsėjo 1 d. Britanijoje mokėjimo bekontakte kortele apribojimas padidės nuo £20 iki £30.


Naujienos

Klientų atsiliepimai

Jurga

As esu isvykus per sia agentura. Tai galiu pasakyt tik tiek kad viskas lyg ir gerai, sekasi irgi neblogai, tik vienas sioks toks trukumas/ na man surado vienvieti kaip ir prasiau ir jis nera labai erdvus. Kiek maciau kas i dviviecius ejo tai ju didesni kambariai buvo. bet jau pripratau.

Nauja

Gal kas sausio menesi vaziuoja i geles? o gal yra jau buvusiu ir turi atsiliepimu. Butu smagu, jei kas pasidalintu.

Agnė

Sveiki, išvažiavome šią vasarą dirbti į Angliją per šią agentūrą ir ką galiu pasakyti, neapgavo, viską ką žadėjo ištesėjo. Nieko blogo apie šią agentūrą pasakyti negaliu.

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2016 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.