Susisiekite su mumis +370 646 64507

Perspėjimas bekontaktes korteles naudojantiems gyventojams

"Which?" - tai Didžiosios Britanijos vartotojų teises ginanti organizacija. Ši organizacija atliko tyrimą, kuri parodė, jog besinaudojantys bekontaktinėmis debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis gali nesunkiai būti vagystės aukomis. Iš viso atliktame tyrime buvo tikrinama debeto ir kredito kortelių, kurio metu buvo nustatyta, kad naudojantis neįprastais duomenų skaitytuvais ar iš interneto atsisiųsta nemokama programėle, galima išgauti daug informacijos iš visų turimų kortelių.

"Which?" atstovas teigia, kad bekontaktė technologija iš tikrųjų turėtų "užmaskuoti" asmeninius duomenis, tačiau ji turi nemažai spragų. atstovo teigimu, nei viena testuota kortelė neišdavė trijų skaitmenų CVV kodo, kuris yra ant galinės kortelės pusės, tačiau tyrėjams pavyko panaudojus vienos kortelės duomenis užsisakyti £3000 vertės televizorių iš internetinės parduotuvės.


„Panaudojant lengvai įsigyjamą skaitytuvą ir nemokamą programą galima iškoduoti duomenis. Mes nuskaitėme visų kortelių numerius ir galiojimo datą“, – sakė „Which?“atstovas.

Bekontaktės kortelės sparčiai populiarėja Didžiojoje Britanijoje. Pernai jomis buvo atsiskaityta už pirkinius, vertus daugiau nei £2 mlrd. Verta paminėti, kad nuo rugsėjo 1 d. Britanijoje mokėjimo bekontakte kortele apribojimas padidės nuo £20 iki £30.


Naujienos

Klientų atsiliepimai

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2018 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Dalia

Perskaičiau nemažai gerų atsiliepimų ir nepabijojau pati pasinaudoti šioms paslaugomis. Dabar esu dirbanti Anglijoje ir labai patenkinta. Darbo užmokestis tikrai labai geras, palyginant kokį darbą dirbu. Aišku, dirbt tenka fabrike, bet juk kai nelabai moki anglų kalbą, tai geriau ir negausi. Džiaugiuosi, kad čia išeina pasitaupyti pinigų!!

Agnė

Sveiki, išvažiavome šią vasarą dirbti į Angliją per šią agentūrą ir ką galiu pasakyti, neapgavo, viską ką žadėjo ištesėjo. Nieko blogo apie šią agentūrą pasakyti negaliu.

Paulius

Nelabai patiko, nes sake, kad darba gausiu per keles dienas, bet ten kazkas fabrike buvo uzstrige, tai dirbt pradejau po 5 dienu, kai nuvykau, del to man nelabai patiko. O bustas tai ot, neapartamentai, bet gyvent galima

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.