Susisiekite su mumis +370 646 64507

Perspėjimas bekontaktes korteles naudojantiems gyventojams

"Which?" - tai Didžiosios Britanijos vartotojų teises ginanti organizacija. Ši organizacija atliko tyrimą, kuri parodė, jog besinaudojantys bekontaktinėmis debetinėmis ir kreditinėmis kortelėmis gali nesunkiai būti vagystės aukomis. Iš viso atliktame tyrime buvo tikrinama debeto ir kredito kortelių, kurio metu buvo nustatyta, kad naudojantis neįprastais duomenų skaitytuvais ar iš interneto atsisiųsta nemokama programėle, galima išgauti daug informacijos iš visų turimų kortelių.

"Which?" atstovas teigia, kad bekontaktė technologija iš tikrųjų turėtų "užmaskuoti" asmeninius duomenis, tačiau ji turi nemažai spragų. atstovo teigimu, nei viena testuota kortelė neišdavė trijų skaitmenų CVV kodo, kuris yra ant galinės kortelės pusės, tačiau tyrėjams pavyko panaudojus vienos kortelės duomenis užsisakyti £3000 vertės televizorių iš internetinės parduotuvės.


„Panaudojant lengvai įsigyjamą skaitytuvą ir nemokamą programą galima iškoduoti duomenis. Mes nuskaitėme visų kortelių numerius ir galiojimo datą“, – sakė „Which?“atstovas.

Bekontaktės kortelės sparčiai populiarėja Didžiojoje Britanijoje. Pernai jomis buvo atsiskaityta už pirkinius, vertus daugiau nei £2 mlrd. Verta paminėti, kad nuo rugsėjo 1 d. Britanijoje mokėjimo bekontakte kortele apribojimas padidės nuo £20 iki £30.


Naujienos

Klientų atsiliepimai

Juozas

Viskas cia su jais gerai. esu isvykes. jei ka domina rasykit

Luka

Jau gryzusi esu. uzsidirbt pavyk0, bet sunkoka buvo... Pirmas sav ir asaru buvo, bet nuramino kad apsiprasiu ir viskas ok buvo. dziaugiuosi kad negryzau kai norejau is pradziu. po svenciu vel vaziuosiu :)

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2016 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Guoda

Planuoju, važiuoti vasarai skynimui ir pan. Kaip viskas vyksta ten? Gal galit kas papasakot?

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.