Susisiekite su mumis +370 646 64507

Ekonomistai prognozuoja geresnius laikus Didžiajai Britanijai

Visi ekonomistai skelbia žinią, kad pasaulio ekonomiką gali ištikti sekuliarinė stagnacija, kuomet mažos investicijos stabdo finansinį augimą. Tačiau gera žinia Didžiosios Britanijos gyventojams! Čia bus priešingai - ūkis ir toliau augs!

Tokias prognozes skelbia Tarptautinio valiutos fondo specialistai ir ekonomistai iš „Ernst & Young Item Club“. „Esama rimtų priežasčių būti optimistiškai nusiteikus dėl JK ekonomikos“, – sakė „Ernst & Young“ vyriausiasis ekonomistas Markas Gregory'is.

Ekonomistai nerimauja dėl pasaulio ekonomikos, nes visame pasaulyje mažėja verslo ir vyriausybių investicijos. Tačiau kalbant apie Didžiąją Britaniją, džiugu, nes šiemet verslo investicijos atsigavo ir siekė net proc. (tai yra daugiausiai nuo 2000 metų).

Ernst & Young Item Club“ specialistai prognozuoja, kad investicijos augs po 6,4 proc. kasmet tarp 2015 ir 2019 metų ir bendras investicijų mastas pasieks rekordinį 12,9 proc. BVP lygį.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Juozas

Viskas cia su jais gerai. esu isvykes. jei ka domina rasykit

Raima

Gal kas gali papasakoti apie narcizus. Ar vaziuoti?

MARKE

Labas nauja ,as taip pat vyksiu i narcizus sausio7,butu malonu susibendrauti,bet kaip galeciau gauti is taves kontaktus kad galeciau susisiekti ?:)

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2016 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.