Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas užsienyje

Populiariausi darbai užsienyje į kuriuos vyksta žmonės dirbti yra: darbas Olandijoje fabrikuose ir sandėliuose bei darbas Olandijoje žemės ūkyje, darbas Vokietijoje sandėliuose ir fabrikuose, darbas Anglijoje fabrikuose ir sandėliuose.

Darbas Olandijoje – bene pelningiausia šalis dirbti užsienyje. Dažniausiai žmones domina darbas fabrikuose, sandėliuose bei darbas žemės ūkyje Olandijoje. Darbas Vokietijoje – populiariausias pasirinkimas vyresnio amžiaus vyrų ir moterų tarpe. Darbas sandėliuose, fabrikuose nėra sudėtingas, tad itin patrauklus. Daugiausią pasiūlymų užsienyje vis dar sulaukia darbas Anglijoje. Lietuviai, ieškantys darbo Anglijoje, domisi darbais fabrikuose, sandėliuose ir žemės ūkyje.

Darbas vasarą užsienyje - dažniausias pasirinkimas norintiems papildomai užsidirbti per trumpą laiką.

Populiariausi darbai vasarą:

Tačiau darbai užsienyje taip pat būna ilgalaikiai - jie trunka ištisus metus, dėl to dirbti galima ir ilgą laiką. Darbas sandėliuose užsienyje yra dirbamas visą parą, šiame darbe įprastai vyrams ir moterims reikia mokėti anglų kalbą, turėti patirties. Darbas užsienyje fabrikuose ir darbas žemės ūkyje užsienyje yra dažniausiai nereikalaujantis užsienio kalbų mokėjimo - užsienyje galima dirbti be kalbos.

Valandiniai atlyginimai skirtingose šalyse gali skirtis. Olandijoje atlyginimas yra mokamas pagal amžių, todėl ieškant darbo užsienyje reikėtų atsižvelgti kiek Jums yra metų - įprastai 22 metų asmenims darbas užsienyje, Olandijoje, yra apmokamas nuo 9,82 iki 16,23 EUR/h. Darbas užsienyje, Vokietijoje, apmokamas nuo 9,70 EUR/h, o darbas užsienyje, Anglijoje, nuo 8,22 GBP/h.

Darbas užsienyje, ypač darbas sandėliuose, fabrikuose, žemės ūkyje, yra plačiai paplitę tarp emigrantų, dėl to darbuose įprastai yra ne tik lietuvių, bet ir kitataučių. Tačiau jeigu Jus domina darbas užsienyje be kalbos, galite rinktis įvairius pasiūlymus Olandijoje, Vokietijoje ar Anglijoje – šiose šalyse dirba nemaža dalis lietuvių, kurie padeda, papasakoja, paaiškina ką ir kaip reikia daryti darbe.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Tadas

O čia alga prieš mokesčius ar po mokesčių?

tadelis

super

Raima

Gal kas gali papasakoti apie narcizus. Ar vaziuoti?

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.