Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas užsienyje

Populiariausi darbai užsienyje į kuriuos vyksta žmonės dirbti yra: darbas Olandijoje fabrikuose ir sandėliuose bei darbas Olandijoje žemės ūkyje, darbas Vokietijoje sandėliuose ir fabrikuose, darbas Anglijoje fabrikuose ir sandėliuose.

Darbas Olandijoje – bene pelningiausia šalis dirbti užsienyje. Dažniausiai žmones domina darbas fabrikuose, sandėliuose bei darbas žemės ūkyje Olandijoje. Darbas Vokietijoje – populiariausias pasirinkimas vyresnio amžiaus vyrų ir moterų tarpe. Darbas sandėliuose, fabrikuose nėra sudėtingas, tad itin patrauklus. Daugiausią pasiūlymų užsienyje vis dar sulaukia darbas Anglijoje. Lietuviai, ieškantys darbo Anglijoje, domisi darbais fabrikuose, sandėliuose ir žemės ūkyje.

Darbas vasarą užsienyje - dažniausias pasirinkimas norintiems papildomai užsidirbti per trumpą laiką.

Populiariausi darbai vasarą:

Tačiau darbai užsienyje taip pat būna ilgalaikiai - jie trunka ištisus metus, dėl to dirbti galima ir ilgą laiką. Darbas sandėliuose užsienyje yra dirbamas visą parą, šiame darbe įprastai vyrams ir moterims reikia mokėti anglų kalbą, turėti patirties. Darbas užsienyje fabrikuose ir darbas žemės ūkyje užsienyje yra dažniausiai nereikalaujantis užsienio kalbų mokėjimo - užsienyje galima dirbti be kalbos.

Valandiniai atlyginimai skirtingose šalyse gali skirtis. Olandijoje atlyginimas yra mokamas pagal amžių, todėl ieškant darbo užsienyje reikėtų atsižvelgti kiek Jums yra metų - įprastai 22 metų asmenims darbas užsienyje, Olandijoje, yra apmokamas nuo 9,82 iki 16,23 EUR/h. Darbas užsienyje, Vokietijoje, apmokamas nuo 9,70 EUR/h, o darbas užsienyje, Anglijoje, nuo 8,22 GBP/h.

Darbas užsienyje, ypač darbas sandėliuose, fabrikuose, žemės ūkyje, yra plačiai paplitę tarp emigrantų, dėl to darbuose įprastai yra ne tik lietuvių, bet ir kitataučių. Tačiau jeigu Jus domina darbas užsienyje be kalbos, galite rinktis įvairius pasiūlymus Olandijoje, Vokietijoje ar Anglijoje – šiose šalyse dirba nemaža dalis lietuvių, kurie padeda, papasakoja, paaiškina ką ir kaip reikia daryti darbe.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Paulina

Nuvaziavom, nks nepasitiko, laukt reikejo belenkike. Paskambinom agenturai,tai po 10 min jau buste buvom. Kambariai paprasti, mokam po 60 euru, intikas yra. Ka as zn.. kaip ir nk lbj blogo nera. Draugai dar veliau atvaryt planuoja

Giedrius

Is siauliu teko vykt I kauna, bijojau kad bereikalyngas vazevimas bus, bet nustebau kad toks malonus bendravimas buvo. Ir pasiule darba labia afigiena toky.. isvaziuoju uz savaites, palinkekit man sekmes :D

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2018 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savickiene Ra

Norejau padekoti labai konsultantams, kurie mane isklause, buvo labai demesingi ir neliko abejingi mano bedai. Nors patirties neturejau (nes niekur dar nebuvau dirbusi uzsienyje), man padejo surasti tinkama darba, nuramino ir bendravo labai siltai. Aciu uz jusu profesionaluma!

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.