Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas užsienyje

Populiariausi darbai užsienyje į kuriuos vyksta žmonės dirbti yra: darbas Olandijoje fabrikuose ir sandėliuose bei darbas Olandijoje žemės ūkyje, darbas Vokietijoje sandėliuose ir fabrikuose, darbas Anglijoje fabrikuose ir sandėliuose.

Darbas Olandijoje – bene pelningiausia šalis dirbti užsienyje. Dažniausiai žmones domina darbas fabrikuose, sandėliuose bei darbas žemės ūkyje Olandijoje. Darbas Vokietijoje – populiariausias pasirinkimas vyresnio amžiaus vyrų ir moterų tarpe. Darbas sandėliuose, fabrikuose nėra sudėtingas, tad itin patrauklus. Daugiausią pasiūlymų užsienyje vis dar sulaukia darbas Anglijoje. Lietuviai, ieškantys darbo Anglijoje, domisi darbais fabrikuose, sandėliuose ir žemės ūkyje.

Darbas vasarą užsienyje - dažniausias pasirinkimas norintiems papildomai užsidirbti per trumpą laiką.

Populiariausi darbai vasarą:

Tačiau darbai užsienyje taip pat būna ilgalaikiai - jie trunka ištisus metus, dėl to dirbti galima ir ilgą laiką. Darbas sandėliuose užsienyje yra dirbamas visą parą, šiame darbe įprastai vyrams ir moterims reikia mokėti anglų kalbą, turėti patirties. Darbas užsienyje fabrikuose ir darbas žemės ūkyje užsienyje yra dažniausiai nereikalaujantis užsienio kalbų mokėjimo - užsienyje galima dirbti be kalbos.

Valandiniai atlyginimai skirtingose šalyse gali skirtis. Olandijoje atlyginimas yra mokamas pagal amžių, todėl ieškant darbo užsienyje reikėtų atsižvelgti kiek Jums yra metų - įprastai 22 metų asmenims darbas užsienyje, Olandijoje, yra apmokamas nuo 9,82 iki 16,23 EUR/h. Darbas užsienyje, Vokietijoje, apmokamas nuo 9,70 EUR/h, o darbas užsienyje, Anglijoje, nuo 8,22 GBP/h.

Darbas užsienyje, ypač darbas sandėliuose, fabrikuose, žemės ūkyje, yra plačiai paplitę tarp emigrantų, dėl to darbuose įprastai yra ne tik lietuvių, bet ir kitataučių. Tačiau jeigu Jus domina darbas užsienyje be kalbos, galite rinktis įvairius pasiūlymus Olandijoje, Vokietijoje ar Anglijoje – šiose šalyse dirba nemaža dalis lietuvių, kurie padeda, papasakoja, paaiškina ką ir kaip reikia daryti darbe.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Marius

Sveiki, gal kas gyvena Zoetempeer mieste? Ir dirba prie rubu , arba amsterdame prie baldu pakavimo ?

xvx

Sveiki, kaip sekasi tiem kurie išvyko sausį dirbti prie narcizų, ar šiltnamiuose, ar yra kurie ten planuoja vykti vasario mėnesį? Būtų įdomu susisiekti su planuojančiais išvykti.

Arnas

Prieš eidamas į pokalbį buvau nusiteikęs skeptiškai, netikėjau, kad galiu išvažiuoti taip greitai (per savaitę) į užsienį dirbti (reikėjo skubiai, nes be darbo sėdėjau). Po pokalbio dėl įdarbinimo viskas apsivertė aukštyn kojom, jie man pasiūlė gerus pasiūlymus, galėjau rinktis ir kelių paslaugų, neturėjau riktis visų šios įmonės siūlomų paslaugų, tad tai yra gerai tiems, kurie neturi pinigų iškart išvykti. Pokalbis vyko sklandžiai, paaiškino viską, ko tik klausiau. Mane šiek tiek suglumino, kad pats turėjau eiti šnekėtis dėl darbo jau pačioje Anglijoje, mane nuvedė ir pasakė, kad dabar jau yra mano reikalas gauti darbą, bet nebuvo sunku, darbdavys noriai priėmė mane, sakė jog darbo daug, todėl ir darbuotojų reikia. Esu dėkingas šiai įmonei, nes jie ne tik viską tau pakloja po kojom, bet ir suteikia galimybę pačiam pasistengti dėl savęs

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2016 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.