Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas sandėliuose Anglijoje

Anglija vilioja ne tik gamta, kultūra, kraštovaizdžiu, bet žmones vilioja ir pelningas darbas užsienyje sandėliuose. Neretai atvykęs lietuvis padirbėti vasarą, susižavi šalimi ir pasilieka joje gyventi. Darbas sandėliuose vienas iš populiariausių darbo pasiūlymų užsienyje. Darbas Anglijoje vis dar yra populiarus pasirinkimas tarp įvairaus amžiaus asmenų, tad ten dirba ne tik studentai, bet ir vyresnio amžiaus žmonės.

Žmonės ieškodamiesi darbo užsienyje, ypač Anglijoje, domisi ar darbas Anglijoje yra sezoninis, ar nuolatinis. Šis klausimas dažniausiai iškyla vasaros ir žiemos laikotarpiu, kai žmonės planuoja apie darbą užsienyje atostogų metu. Darbas sandėliuose dažniausiai būna ilgalaikis, pastovus, bet daugiausia darbuotojų reikia birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais, taip pat ir lapkričio, gruodžio, sausio mėnesiais. Šis darbas užsienyje sandėliuose būna aktualus studentams, kurie planuoja vykti po egzaminų padirbėti į užsienį, o grįžę tęsia mokslus.

Darbai sandėliuose taip pat yra aktualūs dirbti Anglijoje poroms. Dažniausiai darbai poroms sandėliuose yra paskirstomi individualiai t.y. darbas vyrams sandėliuose Anglijoje būna sunkesnis negu moterims, vyrams siūlomas darbas sandėliuose autokrautuvo vairuotojo arba orderpicker pozicijoje. Tuo tarpu darbas sandėliuose Anglijoje moterims yra lengvas, dažniausiai reikia surinkinėti įvairias prekes pagal sąrašą, skeneriu ar balso komandomis. Anglijoje darbas sandėliuose yra:

Klientų atsiliepimai

Nicolae

Very seriouslly team, at the scale from one till five, i will give five stars, thank you very much.Your company well .what I wanted I have now.

Nezinomas

Sveiki, ruosiosi varyti padirbeti, ar neapgaus ?

Linute

Dirbau. Moka kažkur apie 350 e i savaite dirbi fabrike duonuos jeigu ten dirbi iki 40 valandų. Draugas dirbo daugiau ir naktinem, tai gaudavo 500+

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.