Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbas Anglijoje fabrikuose

Kiekvienas dirbantis žmogus laukia atostogų, tačiau jų praleidimas gali kardinaliai skirtis. Vieni renkasi pasyvų poilsį namuose, kiti aktyvų – keliauja, sportuoja, pramogauja, stovyklauja. Tačiau neretai lietuviai atostogų metu renkasi darbus užsienyje. Juos vilioja trumpalaikiai darbai - jie nėra sudėtingi ar turintys aukštus reikalavimus, tad nekvalifikuoti darbai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori užsidirbti. Vienos populiariausių šalių – Vokietija, Danija, Norvegija, Olandija. Tačiau vis dar didelis susidomėjimas išlieka darbais Anglijoje. Nors Anglija, įsigaliojus „Brexit“, pasitraukia iš Europos sąjungos, norinčių dirbti šioje šalyje skaičius nemažėja. Nekvalifikuoti darbai dažniausiai būna fabrikuose, sandėliuose, žemės ūkyje, viešbučiuose, kambarinės darbas. Vienas populiariausias lietuvių pasirinkimų Anglijoje – darbai fabrikuose.

Darbai fabrikuose nekvalifikuoti, trumpalaikiai ir nuolatiniai, tad galima dirbti ne tik sezoną, bet ir ištisus metus. Fabrikuose apdorojami vaisiai, daržovės, gėlės, mėsos produktai, pusfabrikačiai. Darbas stovimas, prie linijos, tenka rūšiuoti, pakuoti įvairią produkciją, tikrinti broką. Darbas fabrikuose yra lengvas, tad tinkama dirbti vyrams, moterims, poroms ir draugams. Darbas Anglijoje fabrikuose neretai įdomus studentams bei baigiamųjų klasių moksleiviams. Darbas užsienyje yra patrauklus darbo pasiūlymas besimokantiems, kadangi galima dirbti vasaros sezono metu, trumpą laiką, o po to grįžti ir tęsti mokslus. Fabrikai dažniausiai dirba visą parą todėl galimos dirbti naktinės pamainos, kurios yra apmokamos daugiau.

Populiariausias darbas fabrikuose Anglijoje :

Klientų atsiliepimai

Rssa

Gal kas planuoja vykti i Olandija sausio men.

Atsakymas Simonai

As vaziavau praietais metais, dirbau nuo vasaros pradzios iki kazkur rudens vidurio, spalio man rods. Dirbau prie pomidoru linijos, darbas ganetinai lengvas nes ankciau esu dirbus panasu. Ka zadejo agentura, tai viska istesejo, jokiu pinigu nieko nemokejau o jau toliau viskas priklausys tik nuo taves pacios kaip ten dirbsi kaip suksies. nes per ta laika, kol dirbau tai buvo zmoniu kurie atejo ir isejo, tai kiekvienas renkasi savo

Vytaute

Labas, gal kuri mergina norėtų kartu varyt užsidirbt į Olandiją nuo gruodžio?:) dviese smagiau būtų

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura, jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.