Susisiekite su mumis +370 646 64507

Darbai užsienyje žemės ūkyje

Darbas užsienyje žemės ūkyje – tai gerai apmokamas darbas, kuris yra labai populiarus vasaros sezono metu. Vasaros metu būna labai daug žemės ūkio darbų (porų rinkimas, įvairių uogų skynimas, moliūgų rinkimas ir pan.). Šiuose darbuose dažniausiai mokama yra už atliktą darbą , o ne už išdirbtų valandų skaičių, bet sezonui prasidedant arba baigiantis gali būti mokamas valandinis atlyginimas. Mokėjimas už atliktą darbą skatina žmogų dirbti našiau. Jeigu norima per trumpą laikotarpį užsidirbti kiek įmanoma daugiau tai šis darbas yra tam tinkamas.

Žemės ūkio darbai yra populiarūs daugelyje šalių : Anglijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Danijoje, Vokietijoje bei kitose. Daugiausia žmonės dirba pas ūkininkus tiesiogiai, kurie juos oficialiai įdarbina ir siūlo nebrangų apgyvendinimą.

Darbai žemės ūkyje yra fiziškai sunkūs, bet alga gali siekti 300-600 eurų per savaitę. Naujai atvykus dirbti negalima tikėtis maksimalios algos, nes reikia laiko priprasti prie naujo darbo pobūdžio, tačiau gerai įvaldžius darbo techniką (dažniausiai per 1-2 savaites), užsidirba žymiai daugiau nei iš pradžių. Šie darbai žemės ūkyje yra tinkami dirbti poroms, draugams ar šeimos nariams, nes gali gyventi ir dirbti kartu. Įprastai šie sezoniniai darbai vyksta nuo gegužės iki lapkričio mėn., tačiau yra keletas darbo vietų ir žiemos metu, tokių kaip narcizų ir porų laukuose.

Darbas Airijoje žemės ūkyje

Darbas Airijoje žemės ūkyje

Renkama grupė darbui Airijoje, Mullingaro mieste, darbui durpių ūkyje. Terminuota 6 mėnesių sutartis, nuo 1600 iki 2000 eurų/mėn. atlyginimas.

Darbas Olandijoje žemės ūkyje

Darbas Olandijoje žemės ūkyje

Ieškome darbuotojų darbui Olandijoje žemės ūkio sektoriuje. Sezoninis ir pastovus darbas. Atlyginimas 360 - 700 eurų/ sav. Išvykimai kiekvieną savaitę.

Sezoninis darbas žemės ūkyje Anglijoje

Sezoninis darbas žemės ūkyje Anglijoje

Siūlomas pelningas darbas Anglijoje, žemės ūkyje. Atlyginimas iki 600 GBP / sav.

Žemės ūkio darbai Anglijoje

Žemės ūkio darbai Anglijoje

Darbdavys siūlo gerai apmokamą darbą žemės ūkyje Anglijoje: bulvių, morkų ir kitų daržovių nuėmimo. Mokamas atlyginimas už atliktą darbą.

Cukinijų skynimo darbai Anglijoje

Cukinijų skynimo darbai Anglijoje

Siūlome pelningą darbą Anglijos žemės ūkyje. Šis darbas pelningas todėl, nes mokama už atliktą darbą.

Darbai Anglijoje šiltnamiuose

Darbai Anglijoje šiltnamiuose

Skubiai renkamos moterys dirbti šiltnamiuose. Sodinukų sodinimas, jų prižiūrėjimas. Anglų kalbos žinios nėra privalomos.

Darbo pasiūlymas porų laukuose Anglijoje (be kalbos)

Darbo pasiūlymas porų laukuose Anglijoje (be kalbos)

Siūlomas pelningas sezoninis darbas porų laukuose, kuriame nereikia anglų kalbos. Galima dirbti ir moterims, ir vyrams, tačiau reikia turėti omenyje, kad darbas yra fiziškai sunkus.

Darbas Anglijoje žemės ūkyje

Darbas Anglijoje žemės ūkyje

Siūlomas gerai apmokamas darbas Anglijoje, žemės ūkyje. Siūlomi darbai žemės ūkyje: porų, svogūnų, obuolių rinkimas, rovimas, ravėjimas, rūšiavimas.

Mėlynių skynimas Anglijoje

Mėlynių skynimas Anglijoje

Siūlome darbą Anglijoje mėlynių laukuose. Šis darbas tinka moterims, vyrams ir poroms. Kadangi yra mokama už atliktą darbą, tai yra didesnė galimybė daugiau užsidirbti.

Braškių skynimo darbai Anglijoje

Braškių skynimo darbai Anglijoje

Siūlomas braškių skynimo darbas užsienyje. Puiki galimybė daugiau užsidirbti, kadangi yra mokamas atlyginimas už atliktą darbą.

Pelningas darbas Anglijoje 2019 metų pavasarį

Pelningas darbas Anglijoje 2019 metų pavasarį

Siūlomas pelningas darbas užsienyje, Anglijoje. Siūlomas darbas Anglijoje: žemės ūkyje, fabrikuose, sandėliuose, restoranuose. Atlyginimas - 280 - 500 GBP/sav. į rankas.

Sezoninis darbas Anglijoje su narcizais

Sezoninis darbas Anglijoje su narcizais

Pelningiausias sezoninis darbas žemės ūkyje, Anglijoje. Narcizų skynimas, nuėmimas, apdorojimas. Realus uždarbis 330 - 600 GBP.

Naujienos

Klientų atsiliepimai

Lina

pries kelias sav isvaziavau ir as per cia. Busta kaip ir suteike, pasitiko, viskas ok. Pirma sav turejau nedaug valandu (~28), tai susinervinau, bet jau antra sav daugiau ir tikiuosi viskas bus tik i gera.

Loreta

Sveiki, vykau per sia agentura 2016 10 04 jei norit suzinoti kaip kas ten yra rasykit: loretazuikaite112@gmail.com pasistengsiu pasakyt viska kaip yra is tikrujų.

Jonas

Vykau per juos į Olandus, dirbau 40 - 45 h, nes daugiau nenorejau, siule ten ir virsvalandziu bet ir taip po 300 uzdirbau per savaite ir man uzteko, biski pasitaupiau, aisku, buvo ten lenku, rumunu, bet gyvenau su lietuviais ir viskas buvo gerai, pasitiko, apgyvendinimo, darba dave.

Martynui

Martynai, as pati isvykau per sita agentura. Galiu pasakyt kad idarbinimo mokescio nebuvo. Gyvenu siuo metu Londone jau antras menesis. Gal ir tu su drauge pasirinksit dabra siam mieste? Galetumem susibendrauti.

Savanorių pr. 192, kab. 214
LT44151, Kaunas
Lietuva
Darbo laikas
I-V 8-17 val.